Jailbreak: 80.79.113.47:27015 AND Surf:80.79.113.39:27015
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Prison Break + Eesti Surf Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Siimult õigused ära .

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Mufff

Mufff


Posts : 23
Join date : 2009-11-29
Location : Eesti

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 3:36 pm

Chriss , v6ta siimult 6igused ära , ta ei oska admin olla . Mingi algul hakkas sind s6imama et lollakas pane uusi mape muidu inimesed ei mängi jen . Sa lksid eemale siis ma ütlesin , et ära mõlise , et aita chrissi otsi mape jen kui tahad siia mape juurde siis hakkas muga mõlisema , et saad banni jne jja lõpuks see lohh panigi banni mulle :O , Paneks permi talle kui tal nuubil immut pleks .
Prooof :

Siimult õigused ära . B7fk1f Ja nii see lohh mitu korda mölises .
Back to top Go down
wiltz




Posts : 2
Join date : 2009-12-01

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 6:04 pm

Jah ma n2gin pealt, ma olen sinuga n6us, siimult admin 2ra v6tta. Ta r22gib mingit tyhja juttu et ise ei oska adminid olla vms. cherry
Back to top Go down
Nibulik




Posts : 42
Join date : 2009-11-29

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 6:06 pm

Mind tahtis bannida , sest lasin ta maha kui ta relvakas oli .
Ta ütles , et relvakas võib käia aga relva ei või võtta . FU . Kust ma tean et ta ei võta . Igaljuhul , lasin ta maha ja ta hakkas vinguma et mida sa freekillid ja tahad ban w ?
Peale selle , ütlesin : OLGE RIVIS JA EI HÜPPA !!! Ta hüppas ja ma lasin teda . Sellepeale sain slay . Ta ütles et ta ei näinud mu kirja . Tra nii loxxidel tüüpidel tuleks arvuti kh käest ära võtta .


Tänan tähelepanu eest .
Nibulik cherry
Back to top Go down
wiltz




Posts : 2
Join date : 2009-12-01

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 6:13 pm

Aa ja see siim slapib ka ennast vahepeal, siis teeb neid sounde hello hello jms, arvab et on admin ja v6ib k6ike teha! cherry albino
Back to top Go down
Nibulik




Posts : 42
Join date : 2009-11-29

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 7:11 pm

nende speech asjadega nussib ta jh palju!
Back to top Go down
nOvo




Posts : 7
Join date : 2009-12-01
Age : 28

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 7:21 pm

Mind kaa slaynud, kui ma ta maha olen lasknud. Evil or Very Mad
Back to top Go down
Mufff

Mufff


Posts : 23
Join date : 2009-11-29
Location : Eesti

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 7:22 pm

Noh , chriss mis teed taga , kui õiguseid ei võta siis vhemalt karista teda kuidagi Mad .
Back to top Go down
Nibulik




Posts : 42
Join date : 2009-11-29

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 7:32 pm

Pista ta nahka ! cherry
Back to top Go down
BricoPack

BricoPack


Posts : 27
Join date : 2009-11-30
Location : Eesti, Tartu

Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . EmptyWed Dec 02, 2009 7:48 pm

Aa jh tuli meelde, ta oli Terro, CT tegid ukse lahti ja karjusid: KESKELE! Ja et mingi BOXING DAY vms oli, siis Siim
jooksis yhe CT juurde, sealt hyppas nagu ja siis hakaks slappima ennast (0dmg) kuni hyppas sinna ukse kohale,
tegi ukse lahti ja läks relvakasse. SLAPIB ISE ENNAST, tra see siim piim ratasteta sitane limusiin,
Back to top Go down
http://www.PoleKodukat.org/
Sponsored content





Siimult õigused ära . Empty
PostSubject: Re: Siimult õigused ära .   Siimult õigused ära . Empty

Back to top Go down
 
Siimult õigused ära .
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jailbreak: 80.79.113.47:27015 AND Surf:80.79.113.39:27015 :: Igasugust! :: Adminid!-
Jump to: