Jailbreak: 80.79.113.47:27015 AND Surf:80.79.113.39:27015
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Prison Break + Eesti Surf Server
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Lamp admin? ple teadlik?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ceshun




Posts : 1
Join date : 2009-12-13

Lamp admin? ple teadlik? Empty
PostSubject: Lamp admin? ple teadlik?   Lamp admin? ple teadlik? EmptySun Dec 13, 2009 4:37 am

Nii siis 4:25 pandi mulle jail serveris ban selle eest, et ma nii nimetatult speedisin...mis oli antud mulle serveri poolt miskitmoodi mitte ma ei kasutanud mitte mingit hack vm.
Lihtsalt üks tüüp magas, lõin talle noaga pähe sain m4 tapsin teise siis m2rkasin juba et mule kiirus ei oska täpselt ütelda aga kui ma ka 3 valvuri ära tappsin väga võimalik et oli isegi kiirem, viimaks kui ma tolle Ec adminni ct 2ra tappsin ja uus round üteldi et ma speed.
Nii et too adminn pani lihtsalt lampi mulle ban, ma saan aru kui tvaliselt nood speed hackerid kasutavad speed nad ikka liiguvad ülikiirelt ja t6rguvad aga ma lihtsalt liikusin pidevalt ja sujuvalt.

Code:
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin ` eC ; *
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.yoururl.de
[AMXBANS] Reason: 'Cheating'
[AMXBANS] Length: '1 day'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '87.119.186.14'
[AMXBANS] ========================================

Mida ma soovin on antke ikka adminnidele teada mis serveril peal on ja visake ka unban kuna ma ei rikkunud reegleid??
Back to top Go down
Nibulik




Posts : 42
Join date : 2009-11-29

Lamp admin? ple teadlik? Empty
PostSubject: Re: Lamp admin? ple teadlik?   Lamp admin? ple teadlik? EmptySun Dec 13, 2009 10:02 am

Yup .
Praegu on see admini viga . Aga kuna ta kah ei ole meie servus kaua mänginud , ära pane tähele .
Sihukesi asje juhtub tihiti . Vägagi tihti , vang tapab 1 ära ja on palju kiirem .
Mina ei tea millest see tingitud on , aga see juhtub .
Chriss , kui saad , unbanni .
Back to top Go down
 
Lamp admin? ple teadlik?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» dc, admin või asi ?
» Parim Admin?
» Hullem admin .

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jailbreak: 80.79.113.47:27015 AND Surf:80.79.113.39:27015 :: OffTopic! :: TeisedAsjad!-
Jump to: